Site Rengi


Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Hayat İskele” ülkemizde hızla gelişmekte olan güvenlikli iskele sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Bünyesinde her türlü projenin altından kalkabilecek sayıda ve güçte teknik personel, montaj elemanları, makine ve teçhizat mevcuttur. Firmamız sahip olduğu bilgi, tecrübe ve uygulamalarını; teknolojik gelişmelerle pekiştirerek iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunan, istikrarlı, gerçekçi ve profesyonelce çalışmalarıyla her zaman sizlerin yanında olacaktır.

Profesyonellikle teknolojik imkanlar ve gelişmelerin takibini vizyonunu geliştirmekte birinci düstur olarak kullanan Hayat İskele, iş ve işçi sağlığı ile iş güvenliği için en uygun tasarımlara sahip, Avrupa standartlarına uygun iskeleleri kiralayarak sektörde güven inşasında etkin rol oynamaktadır.

Bu güne kadar inşaat ve iskele alanlarında yaptığı çalışmalar ile tanınan Hayat İskele, Hizmet verirken önceliklerini iş ve işçi güvenliği olarak belirleyen, uygun fiyata kaliteli iskele sistemleri garantisi veren köklü bir firmadır. Hayat iskele ürünleri ile kurulan iskelelerin tamamı TS EN 12810 – TS EN 12811 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.