Cup-Lock İskele Kiralama Fiyatları ve Firmaları

Cup lock iskele, endüstriyel üretimlerin yapıldığı binalarda taşıma amacı ile kullanılan bir sistemdir. Cup lock inşaat iskelesi, kullanılacağı alana göre farklı modeller sunabilir. Döşeme ve kiriş kalıplarının altında kullanılan Cup lock iskelelere, fincan iskele de denilebilir.

Fincan iskele, viyadük, enerji santrali, baraj, metro, ev ve iş yeri gibi çeşitli yapıların inşaatında tercih edilebilir. Kaliteli yapısı ve yüksek taşıma potansiyeli sayesinde avantajlıdır.

Cup Lock İskele Nedir?

Cup lock inşaat iskele sistemleri, kaliteli ve kolay kuruluma sahip kalıp altı iskele sistemidir. Hem maliyet hem de kurulum açısından kolaylık sağlayan cup lock iskele, insan gücü ile kurulabilir ve parçaları bütün halinde yapılır. Yatay elemanlar üzerine monte edilen dikey elemanlar ile kurulan mekanizma, sahip olduğu tekerlek sistemi sayesinde mobil olarak kullanılabilme avantajı sunar.

Konsol, düşer başlık ve birleştirme elemanı gibi materyallerden oluşan cup lock iskele, dikey ve yatay elemanlar ile bir araya getirilir. Cup lock iskele kurulumu detayları ise aşağıdaki gibidir;

  • Dikey elemanların yatay materyallere monte edilmesi ile kurulum başlar.
  • Yatay boruların dikey materyallere eklenerek kilitleme işlemi sağlanır.
  • Kalan yatay borular kilitli olan iskelete monte edilir.
  • Üst ayar milleri ile dikey materyallere monte işlemi yapılır. Bu şekilde sistemin üst yapısı meydana gelmiş olur.
Cup Lock İskele Kiralama Firmaları

Binaların inşaat işlerine hız kazandıran ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayan cup lock iskele sistemleri, iş yükünü en aza indirerek inşaat işlerini kolay tamamlanabilmesine yardımcı olur.

Cup lock iskele firmaları arasında olan Hayat İskele, güvenli ve dayanıklı iskele sistemlerini müşterilere sunarak kaliteli bir hizmet verir. Cup lock inşaat iskelesi kiralama konusunda hızlı çözümlere ulaşmak için dikkatli bir şekilde firma araştırması yapmak doğru firma seçimi için oldukça önemli bir detaydır.

Cup Lock İskele Kiralama Fiyatları

Verimli bir iş ortamı sağlayan kiralık inşaat iskelesi, güvenli kurulumu sayesinde oldukça tercih edilir. Cup lock inşaat iskelesi kiralama fiyatları, uygun çözümler ile müşterilere sunulur.

İstanbul cup lock iskele seçenekleri ve inşaat iskelesi fiyatları hakkında bilgi almak için https://www.hayatiskele.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.