Dış Cephe İskeleleri

Farklı alanlarda kullanılabilmek amacıyla tasarlanmış olan dış cephe iskeleleri, özellikle şantiye ve inşaat alanlarında binaların dış cephelerinde yapılacak olan çalışmalar için tercih edilir. Bu tür iskelelerin kurulumu ve kullanımı sonrasında dış cephede çalışan işçiler işlerini güvenli bir şekilde tamamlayabilir.

Hayat iskele tarafından sunulmuş olan iskele ve ekipmanları her türlü iskele tasarım detayları düşünülerek üretilmiştir. İnşaat alanlarında kullanıma uygun olarak hazırlanmış olan iskeleler, satın alınmadan önce mutlaka türü konusunda gerekli bilgilendirmenin yapılması gerekir. İskelelerimiz son teknolojiyle üretilmiş, kurulum ve söküm aşamasında en üst güvenlik önlemleri alınmıştır.

Dış Cephe İskelelerinin Kullanım Alanları 

İskeleler farklı amaçlar için üretilmiştir. Bu nedenle dış cephede kullanılacak olan bir iskele iç cephede kullanılmaz. Dış cephe sistemlerinin kullanılacağı alanlar ise şöyledir;

H Tipi İskeleler

H tipi iskeleler güvenlikli olmakla birlikte özellikle gemi imalatında ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır.

Kamalı Flanşlı İskele

Kamalı flanşlı iskeleler tüm dış cephe projelerinde kullanılabilir. Özellikle tarihsel dekorasyonda, asansör kuyularında ve onarım işlerinde bu tip iskele kullanır.

Modüler İskele

Modüler iskeleler, yapı içinde ve yapı dışında yapılması planlanan tüm tesisat, projelendirme, onarım ve restorasyon gibi alanlarda kullanılır. Tekerlekli bir sisteme sahip olduğundan dolayı istenilen yere rahatlıkla çekilebilir ve transferi daha kolaydır.

Dış Cephe İskele Özellikleri

  • Dış cephe iskelelerinde kullanılan farklı platformlar vardır. Bu platformların uzunlukları ayarlanabilir. Ağır yükleri taşıyabilme kapasitelerine sahip olduklarından dolayı, özellikle ağır sanayi de bu tip iskeleler kullanılır. Ek olarak asansör, alışveriş merkezleri gibi dış cephelerde yapılacak her türlü çalışmalarda tercih edilebilir.
  • İstediğiniz kadar yüksekliğe çıkarabilirsiniz.
  • Sabitlenir özelliklerinden dolayı çökme ya da devrilme riski yoktur.
  • İskele üzerinde çalışan personel kendisini güvende hisseder ve bu da verimliliği artırır.
  • Kaliteli malzemelerden yapılır, çevresel faktörlerden etkilenmez.

İskele kurulum ve söküm işlemleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Hayat İskele Dış Cephe İskeleleri

Firmamız, kurulumu kolay, garantili, yüksek standartlara sahip olan iskeleler teslim eder ve bu sayede çalışmalarınızda maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Firmamıza https://www.hayatiskele.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.