H Tipi İskele Fiyatları

H Tipi İskele FiyatlarıH tipi iskele fiyatları iskelenin kullanım alanına bağlı olarak değişir. H tipi iskele sistemleri çerçevelerden meydana gelen sistemlerdir. H tipi iskele sisteminde metal kalas, sahanlıklı veya düz merdivenler ve ayarlanabilir ayak tercih edilmektedir. Kurulumu kolay olan H tipi dış cephe iskelesi yüksek katlara rahatlıkla erişim sağlar. Yüksek güvenlik önlemleri sağlayan H tipi iskele sistemleri, taşıma kapasitesi ve güvenilir yapısıyla tercih edilir.

H tipi iskele sistemleri basit ve pratik biçimde monte edilebilen ve çerçevelerden meydana gelen pratik sistemlerdir. Çerçeve, çapraz, yatay, platform, korkuluk, ayarlı ayaklar ile hızlı ve güvenli kurulum sağlanır. Emniyetli yük taşıma kapasitesine sahip H tipi iskele sistemleri, kolay ve hızlı montaj ve demontaj özelliğine sahiptir. H tipi güvenlikli iskele sistemlerinde yürüme platformları yer alır. Yürüme platformları, sistemde güvenli çalışma ortamı sağlar. Kapaklı merdivenler ile katlar arasında güvenli geçiş sağlanır.

H tipi güvenlikli iskele sistemleri dikey, yatay ve diyagonal malzemelerden oluştuğu için burkulmalara karşı dayanıklıdır. Emniyetli yük taşıma kapasitesi bulunur. Kolay bir şekilde montaj ve demontaj sağlanır. Bu sayede maliyet bakımından oldukça avantajlıdır.

H Tipi Dış Cephe İskele Kurulumu

H tipi güvenlikli iskeleler yatay, dikey ve diyagonal malzemelerle bağlantı sistemi kurar. Dikey elemanlar iskeleyi yükseltir. Yatay parçalar ise iskele üzerinde çalışan personel için güvenli ve rahat çalışma ortamı sunar. Diyagonal şekilde dikey parçalara eklenen parçalar ise iskelenin yük kapasitesini artırmaktadır. Diyagonal parçalar H tipi iskelenin kullanımı sırasında yıkılmasının önüne geçer. H tipi cephe iskelesinde düz merdivenler, metal kalas ve ayarlanabilir ayak kullanılabilir.

H tipi iskele kurulumunda dikey, yatay ve diyagonal parçaların yerleşimi ve aralarındaki mesafe oldukça önemlidir. Dikey elemanlar yükseklik bakımından 2 metredir. Metal kalaslar veya tahta kalaslar yatay eleman olarak kullanılır. İskelelerin yük kapasitesini yükseltmek amacıyla her eleman arasına ikişer adet diyagonal parça yerleştirilir.

H Tipi İskele Fiyatları

H tipi iskeleler pratik yapıda olması ve iş güvenliği sağlaması açısından en çok tercih edilen dış cephe iskele sistemleridir. H tipi iskele fiyatları, iskelenin yüksekliği, kullanılacağı alana göre değişkenlik gösterir. İskelede kullanılabilecek ek parçalar da iskele fiyatını etkileyen faktörler arasındadır.

https://www.hayatiskele.com/