İstanbul Flanşlı İskele Kiralama

İstanbul Flanşlı İskele Kiralamaİstanbul flanşlı iskele kiralama inşaat yapımında, binaların yenilenmesi ve onarımlarda ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Flanşlı iskele ekipmanlarını satın almak yerine kiralamak firmalar açısından çok daha avantajlıdır.

İnşaat sektörü en fazla güvenlik önlemine ihtiyaç duyan başlıca çalışma alanları arasında yer alır. İskele sistemleri bu anlamda çeşitli işlemler için gereken güvenlik desteğini sağlamaktadır. İnşaat alanında duyulan ihtiyaçla birlikte iskele sistemleri de kiralık ve satılık seçenekleri ile kullanıma sunulur. Bu anlamda inşaat sektörünün en yoğun olduğu bölgelerden biri olan İstanbul’da kiralık iskele seçeneklerine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul’da aranan iskele sistemlerinden biri de flanşlı iskele seçeneğidir. Bir başka deyişle bu iskele örümcek iskele adıyla da bilinmektedir. Flanşlı iskeleler yapı itibariyle elemanları değişik boylarda olan, dikey ve yatay biçimde sunulan iskelelerdir. Dikey elemanların flanş araları genel olarak 50 ve 100 cm olarak tasarlanmaktadır. Flanşlı iskelelerde tek bir bağlantı noktasından 90° dört adet ve 45° dört adet olmak üzere 8 adet yatay bağlantı sağlamak mümkündür. Yatay eleman boyları ise döşeme yüklerine göre değişiklik gösteren ve amacına göre farklı ölçümlerde tasarlanabilen elemanlardır.

Flanşlı iskele sistemi genelde kiralama yöntemi ile kullanılan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan bir inşaat elemanıdır. İstanbul içinde flanşlı iskele kiraladığınızda tüm elemanları insan gücü ile yerleştirmeniz mümkündür. Flanşlı iskelelerin döşeme kalıpları, dikmeler ve yatay elemanları çekiç yardımıyla sökülebilir ve kurulum sağlanabilir. Flanşlı iskele seçeneklerinin ön plana çıkan özelliklerinden düğüm noktaları sayesinde daha fazla yük taşıma kapasitesine sahip olmasıdır.

İstanbul Flanşlı İskele Kiralama Fiyatları

Dış cephe inşaat ve yapı işlemleri söz konusu olduğunda iskele kiralama ihtiyacı doğmaktadır. Özellikle yüksek binalarda güvenlikli bir şekilde işlemin sağlanması açısından flanşlı iskeleler oldukça önemli bir yere sahiptir. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun bir şehirde flanşlı iskele kiralamak için firma arayışına girebilirsiniz.

Dış cephe iskele firmaları arasında yer alan Hayat İskele kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile beklentinize uygun çözümler sunmaktadır. Flanşlı iskele kiralama işlemleri söz konusu olduğunda firma kalitesi ve ürün fiyatları büyük bir önem taşımaktadır. Güvenli ve rahat bir çalışma ortamı sağlayan iskele sistemleri farklı fiyat seçeneklerini beraberinde getirebilir. Son teknolojiyle üretilmiş flanşlı iskele sistemleri sayesinde tüm dış cephe işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.hayatiskele.com/