Kovanlı İskele Kiralama Fiyatları ve Firmaları

Kovanlı İskele Kiralama Fiyatları ve FirmalarıKovanlı iskele, inşaat işlerinde taşıyıcı olarak kullanılan ve kullananların tüm projelerini kolaylıkla tamamlamasını sağlayan iskele sistemidir. Bakım, onarın ve restorasyon işlerinde kullanılan kovanlı iskele; metrolar, yüksek binalar, endüstriyel yapılar, hastaneler, köprüler ve iş yerleri gibi geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Kovanlı Tip İskele Nedir?

Kovanlı iskele sistemi, alt şase üzerine konumlandırılarak kule şeklinde kurulan pratik bir taşıma sistemidir. Kule İskele, Kule Tipi İskele ve H Tipi İskele olarak da bilinen Kovanlı iskele sistemi kurulumunda iki elemanın birleşimi kullanılmaktadır. Alt, üst şase ve H kovan, kovanlı iskele sistemi kurulumunda ihtiyaç duyulan önemli elemanlardır. H kovanlı elemanların, alt şaseye konumlandırılarak, kule şeklinde durmasının sağlanması ile kovanlı iskele sistemi yapılmaktadır.

Kolay bir kuruluma sahip olan kovanlı iskelelerin kule ayarları, yapılacak işe ve döşeme yüklerine göre yapılmaktadır. 100/100 cm ve 120/120 cm ölçülere sahip olan kovanlı İskele, yüksek yapılarda sıklıkla tercih edilir. İnsan gücü ile kurulabilen bu sistem, kirişler veya ahşaplarla desteklenmektedir. Rüzgara, döşeme kalınlığına ve yüksekliğine karşı direnç oluşturmak için diyagonal parçalarla desteklenen kovanlı İskele kuleleri, vince ihtiyaç duyulmaksızın alt, üst şase parçalarından bağlanarak taşınmaktadır. 50kN/ ayak, yüksek taşıma potansiyeline sahip olan kule tipi iskele, sağlıklı bir çalışma ortamı ve iş verimi açısından oldukça önemlidir.

İstanbul Kovanlı İskele Kiralama Firmaları

Yapıların inşa aşamalarında ihtiyaç duyulan kovanlı iskeleler, projelerin hızlı tamamlanmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Kovanlı iskele ile sağlanan hız sayesinde iş yükünü azaltarak, inşaat işlerinin kısa süre içerisinde tamamlanabilmesine yardımcı olmaktadır.

Kovanlı iskele firmaları arasında olan Hayat İskele, kiralık iskele sistemleri konusunda uygun çözümler sunar. Kovanlı iskele kiralama ile ilgili dikkatli bir araştırma yapılması, güvenilir firma seçimi açısından önemli bir detaydır.

İstanbul Kovanlı İskele Kiralama Fiyatları

Kovanlı iskeleler, pratik ve kolay kurulumu sayesinde oldukça tercih edilen iskele sistemleri arasındadır. Kule tipi iskele fiyatları; döşeme kalınlığı ve yüksekliğine göre değişim göstermektedir. İskele kurulumu için gereken ek elemanlar da iskele fiyatında değişikliğe sebep olmaktadır.

https://www.hayatiskele.com/