Masa Tipi Kalıp Altı İskele Sistemleri Firmaları ve Fiyatları

Masa Tipi Kalıp Altı İskele Sistemleri Firmaları ve FiyatlarıKiriş ve döşemelerin altında taşıyıcı iskele olarak kullanılan masa tipi kalıp altı iskele; masa kalıbı iskelesi, merdiven kulesi ve yük iskelesi olmak üzere 3 şekilde kullanılabilmektedir. Yük taşıma kapasitesine sahip olan masa tipi kalıp altı iskele sistemleri hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Birbirini tamamlayan bütünleyici elemanları bulunan masa tipi kalıp altı iskele sistemlerinin montaj ve demontaj işlemlerinin oldukça kolay olması inşaat işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu sayede projelerinizi daha hızlı tamamlayabilmek mümkündür. Güvenli bir iskele sistemi olan masa tipi kalıp altı iskele yüksek döşeme ve kirişlerde uygun çözümler sunmaktadır.

Masa Tipi Kalıp Altı İskele Nedir?

Yatay, diyagonal ve çevre elemanlarından oluşan masa tipi kalıp altı iskele, merdiven uygulaması ile yüksek yerlerde güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Yatay ve diyagonal parçalar 34×2,5 milimetre iken, çerçeve parçaları 60×4 milimetre kesitindedir.

Çeşitli döşeme ve kiriş yüksekliğinde uygulanabilen alt ve üst ayar elemanları kullanım avantajı sağlamaktadır. Bağlantı noktalarında bulunan yük aktarma ve kilitleme özelliğine sahip olması ile kiriş ve döşeme kalıbı altında kullanılabilecek en uygun iskele sistemidir.

Masa Tipi Kalıp Altı İskele Sistemleri Firmaları

Köprü, viyadük, santral inşası gibi işlerde kullanılan masa tipi kalıp altı iskeleler, yüksek döşemelerde maksimum emniyet sunmaktadır. Fonksiyonel ve pratik bir sistem olan masa tipi kalıp altı iskele firmaları arasında olan Hayat İskele, kolay ve güvenli kurulum özelliğine sahip iskele sistemlerini müşterilere sunmaktadır. Güvenli bir çalışma alanı yaratmayı sağlayan masa tipi kalıp altı iskele firmaları arasında bulunan Hayat İskele, verdiği kaliteli hizmet sayesinde hızlı çözümler sunmaktadır.

Masa Tipi Kalıp Altı İskele Sistemleri Fiyatları

Masa tipi kalıp altı iskele; mantar, asmolen kirişli ve çeşitli döşemelerde kullanılan yüksek kapasiteli taşıyıcı bir sistem olduğundan dolayı, işleri kolaylaştırarak projelere hız kazandırır. Verimli bir çalışma ortamı oluşturabilmek için gerekli olan bu iskele sistemi ağır betonların kullanıldığı işlerde tercih edilir.

İstanbul masa tipi kalıp altı iskele sistemleri hakkında bilgi almak için https://www.hayatiskele.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.